Criar um Site Grtis Fantstico
The Cottage voir ce complet film regarder en ligne 1280

Pokoje Zakopane,apartamenty Zakopane i kwatery Zakopane

Jest kraj nieznanych cudów …
Gdzie z białych gór, potoki srebrem płyną.
Doliny śpią … W roztokach …

Drogi Gościu!

Kompleks Bambi Zakopane to idealna baza wypadowa w góry oraz doliny tatrzańskie tj. Dolina Strążyska, Kościeliska, Chochołowska, Małej Łąki, Białego i innych, który oferuje noclegi Zakopane w pokojach lub apartamentach. Kompleks to cztery wspaniałe góralskie domy położone w najstarszej części zimowej stolicy Polski, gdzie nowoczesność spotyka się z folklorem i piękną góralską tradycją. Tutaj czas płynie wolniej, wypoczynek smakuje lepiej.
Dzieli nas tylko kilkaset metrów od najnowocześniejszego w Polsce wyciągu gondolowego na Polanie Szymoszkowej oraz kąpieliska geotermalnego. Odległość od najsłynniejszego deptaka na ulicy Krupówki oraz zabytkowego, drewnianego kościółka na Pęksowym Brzyzku to tylko 900 metrów.
Internet Wi-Fi dostępny jest bezpłatnie na terenie całego Kompleksu .
Do dyspozycji gości jest bezpłatny prywatny parking .

Marzycie Państwo o wyjątkowym i pełnym wytchnienia wypoczynku, z dala od codziennego zgiełku? Marzycie o wypoczynku w towarzystwie pięknej przyrody i malowniczych widoków? Interesują Was noclegi Zakopane, pokoje Zakopane, kwatery Zakopane i apartamenty Zakopane. Jest takie miejsce, gdzie codzienne troski znikają, a świat staje się piękniejszy. To miejsce kompleks BAMBI ZAKOPANE ,to 4 piękne góralskie domy, RESIDENCE BAMBI BOUTIQUE, REZYDENCJA BAMBI, BAMBI COTTAGE i APARTHOTEL BAMBI.

Noclegi Zakopane w najlepszym wydaniu.

Pokoje Zakopane

Apartamenty Zakopane

Kwatery Zakopane