Criar um Site Grtis Fantstico
Voir ce film Richie Rich 4K

Panicz Richie jest spadkobiercą fortuny liczącej 70 mln. dolarów. Posiada wszystko co może zamarzyć mały chłopiec i co można kupić za pieniądze. Po za tym ma troskliwego i wyrozumiałego ojca, który świata poza nim nie widzi i wiernego psa o imieniu Dollar. ale jak się okazuje świat jak z bajki nie trwa wiecznie. Pewien pracownik w firmie ojca Richie'a pragnie zgarnąć cały majątek swego pracodawcy i w tym celu obmyśla plan pozbycia się wszystkich członków rodziny. Chłopcu z pomocą przychodzą koledzy, dzięki którym Richie odkrywa, że prawdziwa przyjaźna jest najcenniejszym skarbem

recenzje użytkowników

Na razie nikt nie dodał recenzji tego filmu. Możesz być pierwszy! Dodaj swoją recenzję .

pozostałe informacje o filmie
Richie Milioner

  • Jeffrey Wiseman starał się o zagranie tytułowej roli.
  • Patrząc w lustro, Richie zauważa pryszcza koło nosa, ale później, kiedy pyta tatę czy go widzi, wskazuje na policzek.
  • Kiedy Van Dough związuje Keenbeana, kładzie kanapkę na jego klatce piersiowej. W jednej scenie chleb na kanapce jest brązowy, a w następnej biały. Gdy Richie wychodzi z maszyny, chleb jest brązowy, a potem znowu biały.

forum filmu Richie Milioner (24)

najlepsze wypowiedzi
  • od najnowszych
  • najlepsze wypowiedzi

Oceniłem na 7. Nie wiem czemu. Chyba dlatego, że to taki typowy "niedzielny film", który ogląda się w nudne, bezsensowne, niedzielne popołudnie popijając kawę i przegryzając ciacho, podczas gdy mama gotuje obiad, a ojciec chrapie za uchem. Taki klimat z lat wczesnoszkolnych. Film totalnie beznadziejny, a.